• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Заміна опалювальних стояків у квартирі

 Заміна стояків опалення, яка часто вимагає їх перенесення і є частиною технічного обслуговування інженерних комунікацій, є дуже складним процесом .

Замененные отопительные стояки Необхідність у переносі стояків може виникнути , коли проводиться перепланування приміщення , звичайна заміна стояків потрібна при їх поломці і неможливості подальшого використання.

 Фахівці компанії « Світ Ремонту » допоможуть вирішити цю проблему швидко і якісно. Оскільки ми підходимо до цього процесу професійно, можемо гарантувати заміну і перенесення стояків з повним дотриманням технологічних норм .

Ймовірні причини заміни стояків

До виходу стояка з ладу можуть призвести різні причини. По-перше, гаряча вода поступово роз'їдає труби, до того ж, вода в системі опалення не завжди чиста, тому в трубі поступово накопичуються відкладення.

Якщо регулярно не проводити хімічне та гідроімпульсивне прочищення системи, ці відкладення в кінцевому підсумку призведуть до виходу системи з ладу.

Також поломку може викликати гідроудар, який виникає внаслідок блукаючих струмів.

У будь-якому випадку, якщо стояк опалення вийшов з ладу, він потребує заміни, причому в терміновому порядку.

Проводити заміну стояків, тим більше їх перенесення, самостійно, без спеціальних інструментів, знань і навичок, практично неможливо.

Приміром, щоб перенести стояк, застосовується газова і електричне зварювання, і працювати з цими методами може тільки зварювальник високої кваліфікації. До того ж, для виконання цих робіт потрібні спеціальні інструменти.

Виконання таких робіт своїми силами потребують докладання величезних зусиль і навряд чи завершиться все це успіхом.

Тому для вирішення цієї проблеми ідеальним виходом буде звернення в компанію «Світ Ремонту», яка спеціалізується на цьому питанні. Наші фахівці не тільки демонтують старі стояки, перенесуть інженерні комунікації і встановлять нові, але і виконають всі роботи в короткі терміни.

Наша компанія, що виконує заміну і перенесення стояків, надає широкий спектр послуг. Зокрема, на вимогу замовника замінити стояк, можна тільки в одному приміщенні, або ж на всьому об'єкті - на поверсі або в усьому домі.

Варто відзначити, що заміна стояків, в деяких випадках, має на увазі їх установку з проходом або без проходу через перекриття – цей етап робіт також виконують наші співробітники.

Працівники нашої компанії виконують монтаж, як звичайних металевих стояків, так і стояків з поліпропілену або пластику, які відрізняються більш високими експлуатаційними характеристиками.

Можливість вибору матеріалу, з якого виготовлений стояк, дозволяє підібрати ідеальний матеріал, який буде відповідати вимогам клієнта та специфіці об'єкта. Також замовник може вибрати найбільш вигідний спосіб монтажу стояка опалення.

  Довіривши заміну і перенесення стояків професіоналам, ви можете бути спокійні - всі роботи будуть проведені якісно, з урахуванням всіх правил і норм, в найкоротші терміни.