• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Укладання ковроліну

Косметичний ремонт є досить легким і простим способом змінити зовнішній вигляд житлового або офісного приміщення. У цьому виді ремонту особливе місце займають підлогові роботи.

Линолиум и ковролин

При косметичному ремонті, в першу чергу, здійснюється демонтаж старих підлогових покриттів, далі йде підготовка поверхні і вже після цього монтаж нового покриття.

Перед цим замовник повинен визначитися, який тип покриття він хоче бачити в приміщенні. Сучасний ринок підлогових покриттів пропонує великий асортимент різних матеріалів, так що проблеми з вибором у вас не буде.

Одним з найпопулярніших і вигідних в матеріальному плані покриттів, є ковролін, який представляє собою килимове покриття, яке випускається в рулонах. Ковролін не має закінченого малюнка, проте відрізняється рядом переваг.

Зокрема, укладання ковроліну не вимагає додаткової підготовки, що позитивно позначається на загальній вартості ремонту.

Ковролін відрізняється високими показниками тепло- і звукоізоляції, довговічністю, простотою догляду.

Розрізняють декілька видів ковроліну, залежно від матеріалу виготовлення. Спочатку для ковроліну застосовувалася натуральна шерсть, проте зараз все більше використовуються синтетичні волокна. Така заміна викликана, в першу чергу, високою вартістю вовни, а також більшою міцністю синтетичних матеріалів.

Укладання ковроліну має кілька особливостей - наприклад, перед тим, як настилати, ковролін потрібно залишити його в кімнаті в розкладеному вигляді на кілька годин, щоб на ньому розправилися складки.

Якщо ви використовуєте покриття з натурального волокна, потрібно залишити його в приміщенні на добу, для акліматизації.

Важливий момент: ковролін не можна укладати на цемент, оскільки цементний пил проникає в ковролін навіть через прогумовану основу. Щоб вирівняти підставу перед укладанням ковроліну, наносять стяжку (Не цементну), укладають повсть, орголіт, фанеру або спінений поліуретан.

Перш ніж купувати ковролін, продумайте, куди ви його будете стелити? Якщо вам потрібно покриття для спальні, краще всього вибрати ковролін з довгим ворсом, для дитячої - з коротким ворсом, щоб його можна було легко відчистити.

 

Рідко коли вдається перекрити всю кімнату одним листом ковроліну, тому при використанні декількох листів варто звертати увагу на малюнок і раппорт - відстань від малюнка до малюнка.

Якщо ковролін має геометричний малюнок, тоді його укладають, точно повторюючи симетрію.

 

Також, при укладанні ковроліну, варто враховувати нахил ворсу - в кімнаті повинна дотримуватися його однакова спрямованість. Найчастіше покриття укладають так, щоб нахил ворсу був направлений від вікна. При укладанні декількох листів можна залишати стики перед дверима, в зонах з підвищеним рухом.

Щоб відрізати зайві частини покриття, ковролін потрібно притиснути до стіни, за допомогою лінійки ножа або ножиць обрізати надлишки. Необхідно залишати приспускаючи у стіни не менше 10 сантиметрів.

Для того, щоб приклеїти ковролін, використовується спеціальний клей або двосторонній скотч. Покриття з натурального матеріалу можна приклеїти за допомогою клейкої стрічки. Клей необхідно наносити на основу і по краях, в невеликому приміщенні клей досить нанести тільки на край покриття. Після цього ковролін щільно притискається яким-небудь предметом з широкою основою.

Канти також обробляються клеєм, а краї вирівнюються за допомогою валика. Якщо потрібно внести які-небудь корективи, це потрібно робити негайно, поки клей не схопився. Після завершення робіт приміщення необхідно провітрити.