• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Установка вікон - особливості монтажу

Монтаж вікон - процес досить трудомісткий, і довірити його краще професіоналам, проте, якщо Ви хочете спробувати встановити вікна самостійно, ми познайомимо вас з деякими нюансами установки.

Перше, що потрібно знати про монтаж вікон - проводити його краще всього в осінньо-зимовий період. Справа в тому, що при поганій герметизації шва ця помилка буде помітна відразу ж, оскільки холодне повітря буде надходити в приміщення, тому буде можливість відразу все виправити.

Можете не побоюватися, що за час установки вікон приміщення охолоне, оскільки вікна монтуються по черзі, а віконний отвір залишається відкритим не більше як півгодини.

Перед монтажем пластикових вікон, які є найбільш поширеними серед покупців, необхідно зняти всі виміри і провести підготовку.

Незалежно від того, встановлюєте Ви вікна самі або викликаєте бригаду ремонтників, потрібно звільнити доступ до віконних прорізів, зняти з підвіконня всі речі.

Потрібно знати

Перш, ніж встановлювати вікна, потрібно видалити старі віконні рами - цей процес починається з розпилу нижній частині рами електропилкою. Після розпилу рама витягується за допомогою фомки, потім видаляються старі укоси, ретельно очищається проріз від залишків сміття, закладаються отвори в кладці віконного отвору.

Оскільки металопластикові вікна відрізняються великою вагою, їх установку проводять зі знятими стулками, встановлюють тільки раму. Анкерна пластина кріпиться саморізами, якщо рама кріпиться на анкерні пластини, вони встановлюються на раму. На цьому етапі готується поглиблення під підвіконня.

Щоб встановити металопластикову раму ідеально рівно, її виставлюють в трьох рівнях, за допомогою розпірних клинів. Далі рама закріплюється анкерними болтами або пластинами. Тип кріплення вибирається, залежно від складу стіни.

Якщо вікно встановлюється анкерними болтами, спочатку в рамі і стіні свердлити отвори, після чого рама кріпиться в отворі. Після цього етапу навішуються стулки, а стик між вікном і стіною герметизується спеціальною піною. Оскільки піна в процесі висихання розширюється в обсязі, після повного її підсихання надлишки видаляються ножем. У деяких випадках для герметизації шва використовуються спеціальні гідроізолюючі стрічки, які захищають раму від впливу вологи і сонячних променів.

На останніх етапах установки віконної рами видаляються захисні плівки, встановлюються укоси і підвіконня, герметизується місце стику відливу і підвіконня.

При установці вікон дуже важливо виключити появу містків холоду - місць на схилах, через які в приміщення проникає холодне повітря. Ця проблема характерна для старих будівель, в яких стіни мають одношарову конструкцію.

Щоб виключити появу містків холоду, по периметру вікно потрібно ретельно утеплити. Вікна не потребують додаткового утеплення, якщо стіни виконані з блоків газобетону.

Оскільки монтаж віконних конструкцій - справа дуже складна, потребує спеціальних інструментів і навичок, краще всього довірити установку вікон майстрам компанії «Світ Ремонту». Ми гарантуємо виконання всіх робіт в термін, максимально ефективно і якісно.