• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Установка водонагрівача - особливості монтажу

Установка водонагрівача може проводитися як з допомогою професіоналів, так і або своїми руками. Розглянемо основні переваги та гідності цих операцій.

Отже, якщо Ви не володієте хоча б невеликим досвідом установки сантехнічного обладнання - найкраще довіритися професіоналам. Якщо ви звернетеся в компанію «Світ Ремонту», наші працівники проведуть всі роботи максимально швидко і з дотриманням техніки безпеки.

Настійно рекомендуємо звернутися до фахівців, якщо монтаж водонагрівача буде проводитися в квартирі багатоповерхового будинку - неправильна установка водонагрівачів може привести до поломки і, як наслідок, до потопу.

Однак, якщо у Вас є певні навички, набір потрібних інструментів, і ви вважаєте, що доцільно провести установку нагрівача самостійно, щоб заощадити час і гроші, для Вас будуть корисні наші рекомендації.

Корисно знати

Перед початком робіт потрібно визначитися з рядом моментів, наприклад, з місцем установки - до водонагрівача потрібно забезпечити вільний доступ; стіна, на якій буде кріпитися нагрівач, повинна витримувати вагу нагрівача, помноженій на два.

Рекомендується установка водонагрівачів неподалік від магістралі водопостачання, тому для цього ідеально підходять ванна кімната, туалет або кухня.

Якщо в квартирі стара проводка, спочатку потрібно визначити її перетин, чи здатна вона витримати навантаження водонагрівача.

Також важливо перевірити труби і стояки на предмет можливих дефектів, щоб вони не текли, коли водонагрівач буде запущений в експлуатацію.

Перш ніж приступати до установки водонагрівача, потрібно приготувати все необхідне: рулетку, перфоратор, ключі, викрутки, пасатижі і кусачки.

З матеріалів, швидше за все, Вам знадобляться клоччя, ФУМ-стрічка для герметизації, запірні крани, трійники, гнучкі шланги, труба з металлопластику. Щоб замінити проводку, запасіться трижильним проводом, розеткою і автоматом.

Якщо виконується настінний монтаж накопичувального водонагрівача, потрібно вибирати тільки несучі стіни, які витримають велику вагу нагрівача з водою. На корпусі водонагрівача є спеціальний кронштейн, за допомогою якого і виконується установка - на анкерні болти, вмонтовані в стіну.

Необхідно запам'ятати, що вертикальний водонагрівач не можна розташовуватися в горизонтальному положенні.

Щоб підключити водонагрівач до водопроводу потрібно навернути запобіжний клапан на впускний патрубок холодної води, при цьому важливо стежити за герметичністю з'єднання. Підключати водонагрівач до водопроводу можна пластиковими, сталевими, металопластиковими або гнучкими трубами. Після підключення відкривається вентиль з холодною водою, щоб заповнити бак нагрівача, а також кран гарячої води.

Важливо уточнити таку деталь - якщо у вашому водопроводі вода поганої якості, перед входом в водонагрівач потрібно встановити фільтр.

Проточний водонагрівач також монтують у два етапи - підключають електрику і водопровід.

Спочатку встановлюється автомат, прокладається потужний дріт від щита до місця, де буде встановлений водонагрівач. Обов'язково виконується заземлення, потім нагрівач навішується на стіну за допомогою шурупів. Встановлюються всі необхідні крани, які подають воду і регулюють натиск.

На вихідний патрубок накручується кран, який має йти в комплекті. Перед тим, як запустити водонагрівач, дуже важливо перевірити: чи є вода в системі. Перевіряти проточний нагрівач без води не можна, в іншому випадку, він може вийти з ладу.