• 3 роки гарантії на всі види робіт
 • Безкоштовна консультація
 • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
 • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
 • Знижка на матеріали
 • (067) 504 18 98
 • (050) 563 32 33
 • (063) 564 57 36
 • info@svit-remonty.com.ua
 •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Особливості установки душової кабіни

Душові кабіни останнім часом стають все більш популярними, тому варто знати деякі особливості, пов'язані з монтажем цієї конструкції.

Спочатку необхідно визначити, якими параметрами і властивостями відрізняється душова кабіна. По-перше, в порівнянні з ванною, вона герметична, тому пар і бризки залишаються всередині кабіни, до того ж, тепло не виходить за її межі і не поширюється по кімнаті.

Для коректної установки душової кабіни потрібно продумати хороший каналізаційний стік, щоб Вам було зручно митися в кабіні.

При установці будь душової кабіни потрібен монтаж душового піддону, який монтується на спеціальний подіум - це необхідно для збільшення кута нахилу труби. Це особливо важливо, якщо кабіна має функцію гідромасажу.

Щоб максимально спростити вирішення проблеми з каналізаційним стоком, кабіну слід розташувати біля каналізаційного стояка, також можна проштробити стіну або встановити трубу уздовж стіни, проклавши для неї захисний короб.

Якщо Ви плануєте робити високий піддон, скоріше всього, Вам буде потрібно встановити сходинку, щоб було зручніше підніматися через бортик. Продумуючи цю конструкцію, не забувайте, що вона повинна гармоніювати з інтер'єром ванної кімнати.

Залежно від функціональних особливостей душової кабіни (функції гідромасажу, вентилювання), до неї необхідно буде підвести електроенергію і вивести її до вентиляційної системи.

Монтаж електричної розводки в душовій кабіні

Електричну розводку потрібно проводити, ретельно дотримуючись інструкції, щоб не допуститися помилки.

Що стосується установки вентиляції, труба системи повинна підходити до вентиляційної шахти, на вході якої потрібно змонтувати вентилятор, для підвищення тяги.

Обов'язковою умовою є ретельне опрацювання всіх стиків, за допомогою спеціального вологостійкого герметика.

У комплекті з душовою кабіною додаються ущільнювачі і вставки, які слід використовувати при установці. Якщо Ви забудете про якийсь ущільнювачі, вода може витікати назовні і в підсумку затопить ванну кімнату.

Одним з найбільш складних етапів при установці душової кабіни є монтаж піддону по рівню. Виконуючи цей етап, потрібно бути особливо уважним, інакше стік води буде поганим. Неправильна установка призведе до неправильного розподілу навантаження і, в підсумку, Вам буде незручно приймати душ.

Також слід врахувати висоту сантехнічного обладнання - кабіна не повинна розташовуватися дуже близько до стелі, відстань від даху кабіни до стелі має зберігатися в межах 100-200 мм.

Якщо Ви плануєте встановити кабіну без додаткових функцій, то монтаж можна провести своїми силами. Правда, допомога Вам все одно знадобиться, оскільки встановити кабіну поодинці практично неможливо.

У тому випадку, якщо у Вас немає часу або можливостей провести монтаж душової кабіни, компанія «Світ Ремонту» візьме на себе всі складнощі, пов'язані з цим процесом.

Ми гарантуємо установку душової кабіни за невеликий час, при цьому, Ви будете приємно здивовані готовим результатом.

Похожие статьи

 • Монтаж медных труб
  Нюансы монтажа медных труб Медные трубы не столь сильно подвержены коррозии, как стальные, к тому же, они легко монтируются – этим объясняется их распространенность ...
 • Монтаж металлопластиковых труб
  Монтаж труб из металлопластика в квартире и доме Монтаж металлопластиковых труб требует соблюдения определенных правил, в таком случае вы получите хороший результат. Прежде...
 • Монтаж полипропиленовых труб
  Монтаж труб из полипропиленав квартире и доме Полипропилен является современным полимером, относящимся к семейству полиофенов. Полипропиленовые трубы идеальн...
 • Установка канализации
  Монтаж канализации в квартире и доме Канализация является основной системой, которая обеспечивает комфортное и гигиеничное проживание человека. Канализационная система &nda...
 • Замена стояков
  Замена отопительных стояков в квартире Замена стояков отопления, которая часто требует их переноса и является частью технического обслуживания инженерных коммуникаций, явля...