• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Монтаж стелі

Давно пройшли стороною ті часи, коли стелі регулярно фарбувалися, білились або обклеювались шпалерами. Сучасні матеріали дозволяють спорудити естетично привабливу стелю, яка абсолютно невимоглива до догляду.

Сьогодні ми поговоримо про два, найбільш поширених типів стель: натяжний і підвісний.

Отже, монтаж натяжної стелі це найбільш простий, швидкий і доступний спосіб створити ідеально рівну поверхню. Замовників зацікавлює великий вибір фактур і дизайну натяжних стель, який може бути матовим, глянсовим, з красивими малюнками.

Нюанси монтажу стелі натяжної типу

Слід знати, що установка натяжної стелі вимагає мінімальної підготовки, а чорнова стеля і зовсім не потребує обробки. Перед монтажем стелі бажано вирівняти стіни, причому, якщо Ви не проводите капітальний ремонт, можна вирівняти тільки ділянку стіни, прилеглої до стелі.

Також рекомендується спочатку поклеїти шпалери на стіни, а потім вже проводити монтаж натяжної стелі. Такий підхід дозволить приховати помилки, які були допущені при поклейці шпалер. Важливо знати, що монтаж натяжної стелі можна проводити тільки через кілька днів після того, як були поклеєні шпалери.

Слід пам'ятати про те, що натяжна стеля монтується на певній відстані від чорнової стелі. Якщо Ви не плануєте встановлювати вбудовані світильники, відстань від чорнової стелі буде дорівнювати 5-7 сантиметрам, а якщо вбудовані світильники потрібно монтувати, то відступ становитиме 15 сантиметрів. Тому для приміщень з низькими стелями бажаний перший варіант.

Слід зазначити, що в процесі установки натяжного полотна, яке являє собою особливо міцну полімерну плівку, воно піддається впливу високої температури.

В процесі нагрівання полімерна плівка для натяжної стелі виділяє різкий запах, проте лякатися не варто - він вивітритися через декілька днів.

Особливості установки підвісних стель

Гіпсокартон, який масово застосовується для вирівнювання стін, створення міжкімнатних перегородок, є ідеальним матеріалом для стелі.

Для установки стелі з гіпсокартону, як правило, використовують листи товщиною до 9.5 мм. Якщо стеля монтується в приміщеннях, де не спостерігається надмірна вологість, можна використовувати звичайний гіпсокартон, а для ванни або кухні обов'язковим є використання вологостійкого гіпсокартону.

У процесі установки листів гіпсокартону використовується ущільнювальна стрічка, яка забезпечує більш щільне прилягання, виступає в якості звукоізоляційного матеріалу.

При кріпленні листів гіпсокартону до каркасу саморізи утоплюють на глибину, однакову для всіх листів. Це легко зробити за допомогою шуруповерта з фіксацією глибини вкручування.

Якщо потрібно обрізати лист гіпсокартону, робиться розмітка, потім виконується надріз з допомогою спеціального ножа, а потім лист з легкістю ламається об кут стола.

Важливо: при монтажі підвісної стелі листи встановлюються в порядку «шахматів», уникаючи хрестоподібних стиків.

Якщо монтується дво- або трирівнева стеля, спочатку створюється базова стеля і тільки після цього надбудовуються такі рівні.

Це загальні поради, які знадобляться в процесі установки стель. Однак, якщо Ви не в змозі провести монтаж натяжної або підвісної стелі, у Вас не вистачає часу або немає потрібних інструментів, кваліфіковані гіпсокартонщики компанії «Світ Ремонту» з радістю запропонують вам свої послуги.

Дізнатися докладну інформацію, яка стосується послуги монтаж стель, Ви можете по телефонами +38 (067) 504 18 98, +38 (050) 563 32 33, +38 (063) 564 57 36.