• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Укладання паркетної дошки під ключ

Підлогове покриття в будинку повинно бути естетичним і практичним - під ці критерії відмінно підходить паркет. Це найбільш популярне і поширене підлогове покриття, яке відрізняється особливим зовнішнім виглядом і величезним асортиментом кольорів. Його важливою гідністю є екологічна безпека, адже воно виготовлене з натурального дерева.

Технологія установки паркетної дошки

Укладання паркетної дошки починається з установки стяжок і гідроізоляційних робіт. Після повного висихання стяжки, на що потрібно приблизно 21 день, можна приступати до попереднього етапу укладання - установки вологостійкої фанери, якаТехнология укладки паркетной доски фіксується будівельним клеєм.

Фанеру необхідно розпиляти на чотири листи, кожен з яких фіксується за допомогою дюбелів. Після шліфування матеріалу та усунення недоліків, можна укладати паркет.

При укладанні паркету важливо, щоб вологість у приміщенні зберігалася на рівні 40-60%.

Наступний етап полягає в шліфовці паркету, який виконується плоскошліфувальною машиною і наждачним папером. Слід використовувати наждачний папір різних фракцій, для досягнення ідеальних результатів.

На етапі нанесення лаку можуть утворюватися пори, які слід обробити спеціальним гелем, який заповнить всі щілини і маленькі поглиблення. Кількість шарів лаку буде залежати від ваших особистих побажань.

Наступним етапом йде герметизація, для неї використовується спеціальний герметик, яким заповнюються стики, місця між паркетом і стіною.

Фінальною стадією робіт є виправлення дрібних нерівностей на останньому шарі лаку, а також накриття паркету оргалитом.

Є думка, що паркет можна накрити звичайною плівкою, проте це не так, оскільки оргалит дозволяє паркету «дихати», а плівка прилипне до поверхні паркету, залишить некрасиві сліди.

Монтаж паркетної дошки

Укладання паркетної дошки набагато простіше і легше, порівняно з укладанням паркету.

Після того як стяжка повністю просохла, наноситься самовирівнуюча суміш, яка дозволяє виправити дрібні вади. Після цього Комната под паркетную доскуКімната під паркетну дошку увкладається пробкова підкладка, що виконує функції амортизатора.

При укладанні паркетної дошки використовується будівельний клей, яким з'єднуються пази і шипи.

Важливо враховувати, що паркетна дошка укладається з відступом від стіни приблизно в 20 міліметрів, щоб потім можна було встановити розділовий поріг.

При укладанні паркетної дошки, в будь-якому випадку, вам будуть зустрічатися перешкоди, наприклад, виступи в стіні або труби. У таких випадках в дошці потрібно вирізати отвір відповідного розміру, щоб обійти перешкоду. Найкраще обрізати паркетну дошку за допомогою електролобзика.

Якщо паркетна дошка укладається без замків, на клей, тоді клей наноситься на стики дощок, а самі дошки сильно притискаються один до одного. Зрештою, дошки будуть надійно зафіксовані за допомогою клинів по краях.

Відзначимо, що укладання паркетної дошки або паркету - досить трудомісткий процес, який важко виконати самотужки. Необхідна наявність певних знань і досвіду.

Для монтажу паркету і паркетної дошки необхідні спеціальні інструменти, додаткові матеріали. Тому краще всього довірити ці роботи професіоналам з компанії «Світ ремонту».

Співробітники нашої компанії виконають всі роботи з укладання паркету або паркетної дошки максимально швидко і, що головне - дуже якісно.