• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Установка дверей у квартирі під ключ

Установка дверей, як дерев'яних, так і металевих, має багато схожих моментів: відрізняються тільки деякі особливості, які залежать від конструкції самих дверей.

Сам процес установки дверей досить простий, однак вимагає певних знань. Ми наведемо основну інформацію, яка допоможе в установці дверей.

Перший етап установки металевих дверей це зняття старого дверного полотна. Якщо петлі дверей нероз'ємні, їх потрібно відкрутити викруткою, а якщо розбірні, тоді зняти з петель. Другий випадок має деякі нюанси - якщо полотно складається з брусків, спочатку потрібно викрутити саморізи, після чого розпиляти бруски по сторонам ножівкою, і тільки після цього видалити їх ломом.


Якщо Ви будете  демонтувати металеві двері, то можуть виникнути деякі проблеми, оскільки такі двері часто кріпляться методом зварювання, і кріплення потрібно буде зрізати болгаркою.

Переходимо до другого етапу - вибору методу кріплення. Найпоширеніший спосіб кріплення це спеціальні монтажні пластини, розташовані на бічних стійках коробки.

При цьому методі лицьова сторона дверного полотна розташовується в одній площині зі стіною, а монтажні пластини виставляються на кромки отвору внутрішньої частини приміщення. Потім дверна коробка фіксується за допомогою сталевих прутів, які забиваються в пластини. На фінальній стадії, як правило, сталеві прути приварюються. Також замість прутів можна використовувати арматуру або анкерні болти.

Установка межкомнатных дверейАле такий метод не підходить, якщо Ви хочете «втопити» двері, в цьому випадку потрібно кріпити двері в дверній коробці, встановленої за допомогою анкерних болтів. Потім болти закриваються заглушками, а коробка кріпиться в отворі і вирівнюється по схилу.

На останньому етапі установки штирі приварюються до монтажних пластин, змащуються петлі, і навішується полотно.

Після остаточної установки фурнітури потрібно провести вирівнювання бічної стійки, по стороні замка. Перш ніж затягувати болти, або заварювати штирі, потрібно переконатися, що двері коректно відкриваються і закриваються, не зачіпають коробку. При неможливості приварити прути, їх можна розклепати молотом, але робити треба це вкрай обережно, щоб не порушити геометрію дверей.

Монтаж міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері виконують відразу кілька функцій - розділяють два приміщення, створюють необхідний затишок і комфорт, підкреслюють індивідуальний стиль господаря квартири або будинку. Це досить вагомі причини, щоб вибирати міжкімнатні двері дуже ретельно, а також відповідально підходити до їх установлення.

Найбільш поширеними є розсувні двері, які відмінно підходять для приміщень з широким отвором.

Щоб двері закривалися щільніше, можна використовувати спеціальний ущільнювач, який монтується в місці зіткнення стулок.

Що стосується популярних останнім часом розсувних дверей, вони відмінно підходять для невеликих приміщень. При установці розсувних дверей важливо подбати про те, щоб розсувний механізм був виконаний в ідеальній якості.

Важливо також зазначити, що для розсувних дверей застосовується спеціальна арматура, яка не підходить для звичайних дверей.

Якщо для установки дверей у Вас не вистачає часу або спеціального інструменту, співробітники компанії «Світ Ремонту» виконають всі монтажні роботи максимально ефективно.