• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Кожен, хто раз у житті робив комплексний ремонт квартири, знає, як це складно. Після пережитого досвіду більше ніколи не хочеться лавірувати між мішками з цементом і гіпсом, тулитися на меблях, запакованою у целофан і вдихати будівельний пил.
Напевно, вас цікавить, які є рішення, що дозволяють забути на кілька десятиліть про те, що таке комплексний ремонт квартири?

Комплексный ремонт квартир надолго

Такі рішення є - кваліфікована робота співробітників компанії «Світ ремонту», які виконають комплексний ремонт якісно і в строк.

З чого починати комплексний ремонт квартири

Перше, з чого починається комплексний ремонт квартири, це стеля, який може бути штукатурним, підвісні, натяжні або рейковим. У кожного виду стелі є свої переваги і недоліки.
Лідером за співвідношенням ціна-якість, а також за критеріями безпеки, краси і довговічності є натяжна стеля - міцна плівка з полімеру, натягують під стелею.
Натяжна стеля надає безліч дизайнерських рішень - починаючи з самого звичайного стелі, закінчуючи зоряним небом.
Стеля натяжної типу не вимогливий у догляді, довговічний, практичний і довгий час буде залишатися в тренді.

Комплексный ремонт квартир надолго

Виробники дають на натяжні стелі 10-15 років гарантії, проте термін експлуатації насправді перевищує гарантійний період і досягає 30 років, а то й довше.
Плівка, з якої створюється натяжна стеля, витримує навантаження 100 літрів на квадратний метр, а значить, їй не страшний потоп, який можуть влаштувати сусіди. Ще одна перевага - під натяжною стелею можна приховати електропроводку, а також використовувати його в якості додаткової звукоізоляції.
Щоб утримувати натяжна стеля в чистоті, достатньо іноді протирати його вологою губкою або пилососити з використанням м'якої щітки.
У натяжної стелі є тільки один недолік - ціна, проте, враховуючи всі переваги, вона виглядає цілком обгрунтованою.

У комплексному ремонті квартир дуже важливе місце займають вікна - ви можете вибрати традиційні пластикові або елітні дерев'яні.

Комплексный ремонт квартир надолго

Пластикові вікна дуже довговічні - вони можуть прослужити до 50 років і довше. Приблизно такий же термін служби у вікон з дерева
листяних порід, трохи довше у соснових вікон, а вікна з дуба прослужать 90 років.
До достоїнств пластикових вікон відносяться доступні ціни та просте обслуговування (з них з легкістю усуваються подряпини), стійкість до вологи, пожежобезпечність.
Важливо пам'ятати, що неякісні пластикові вікна можуть пожовтіти, деформуватися під дією різниці температур.
Дерев'яні вікна схильні до горіння, з часом можуть потемніти, розбухнути, при неналежному догляді розсохтися. Однак, вікна з дерева виглядають більш аристократично.

Комплексный ремонт квартир надолго

Комплексный ремонт квартир надолго

Комплексный ремонт квартир надолго

Комплексный ремонт квартир надолго

 

Головний момент, на який потрібно звертати увагу при виборі вікна - якість склопакета, оскільки саме від нього залежить температура і мікроклімат в будинку.
Звичайно ж, великий вплив на якість мікроклімату в будинку має правильність установки. Якщо вікно змонтоване неправильно, з часом воно може деформуватися, стане пропускати вологу і холод з вулиці.
Ось чому так важливо довірити монтаж вікон професіоналам, адже після того, як установка буде закінчена, вам потрібно буде тільки регулярно мити вікно, змащувати фурнітуру, іноді міняти ущільнювачі.
Крім стелі і вікон, майстри компанії «Світ ремонту» з особливою ретельністю підходять до ремонту стін. нами використовуються
високоякісні матеріали для клеєння шпалер, а якщо ви хочете домогтися оригінального ефекту, ми використовуємо декоративні матеріали: спеціальні штукатурки, стінні панелі.