• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Монтаж гіпсокартонних перегородок

Іноді міжкімнатні перегородки дозволяють кардинальним чином змінити естетику інтер'єру, створити робочу зону і кімнату для відпочинку. Як монтувати перегородки - детальніше у нашій статті.

Перш ніж перейти до етапу установки гіпсокартонних перегородок, потрібно визначитися з типом конструкції, залежно від планування та умов експлуатації. Загалом, методика установки перегородок складається з таких етапів: нанесення розмітки, встановлення каркасу, монтаж листів гіпсокартону, прокладка ізоляції, установка листів по другому шару.

Етапи монтажу

Монтаж перегородок з гіпсокартону виробляється на етапі оздоблювальних робіт, коли в приміщенні спостерігається кімнатна температура. Якщо перегородки встановлюються в холодний період, слід включити систему опалення. Перегородки встановлюються після вирівнювання стін, але перед установкою статі та проведенням малярних робіт.

Розмітка виконується на підлозі, за допомогою шнура, після чого схилом або водяним рівнем розмітку потрібно перенести на стіни і стеля. Перш ніж встановлювати напрямні профілі, по периметру необхідно наклеїти ущільнювальну стрічку, яка необхідна для зниження вібраційних впливів на перегородку.

Далі кутовий шліфмашиною або ножицями по металу відрізається профіль потрібної довжини, закріплюється в зазначеному місці за допомогою перфоратора і дюбелів. Розмір дюбеля підбирається залежно від твердості матеріалу, до якого він буде кріпитися. Для бетону потрібен дюбель 6х40 мм, для оштукатуреній стіни з цегли підійде дюбель 6х60. Рекомендується кріпити профіль з кроком 300-400 мм, але для більш міцного каркаса яку можна скоротити.

Наступним етапом є установка стійок - якщо в перегородці буде дверний отвір, тоді стійки монтуються, починаючи з нього, обов'язково посилюються в місці отвору. Щоб зміцнити стійки, можна використовувати дерев'яний брус або ще один профіль.

Коли всі вертикальні стійки встановлені, можна монтувати горизонтальні перемички, які виставляються точно за рівнем.

Обшивка каркаса гіпсокартоном, найчастіше за все, виконується листами товщиною 12,5 мм, листи потрібно розташовувати в шаховому порядку.

Саморізи слід закручувати перпендикулярно до обшивки, зберігаючи дистанцію від краю аркуша в 10-15 мм, і крок у 25-30 см. Важливо стежити за тим, щоб капелюшок саморізів не входив в гіпсокартон глибше ніж на 1 міліметр.

Щоб монтаж перегородки відбувався простіше, найкраще виконувати його вдвох. Порізку листів можна виконувати звичайним будівельним ножем, за допомогою лінійки. Отвори для розеток і вимикачів найкраще зробити дрилем з відповідною насадкою.

Фінішним етапом монтажу перегородки є закладення швів, для якої на стик листів накладається шар шпаклівки, армується спеціальною стрічкою, зверху кладеться ще шар шпаклівки. Таким же чином обробляються капелюшки саморізів.

В цілому монтаж перегородок не є дуже складним процесом, однак, для економії часу і сил Ви завжди можете замовити цю послугу в компанії «Світ Ремонту».