• 3 роки гарантії на всі види робіт
 • Безкоштовна консультація
 • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
 • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
 • Знижка на матеріали
 • (067) 504 18 98
 • (050) 563 32 33
 • (063) 564 57 36
 • info@svit-remonty.com.ua
 •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Монтаж металопластикових труб

Монтаж труб з металопластику в квартирі та будинку

Монтаж металопластикових труб вимагає дотримання певних правил, в такому випадку ви отримаєте хороший результат. Перш за все, потрібно відрізати шматок труби потрібної довжини, за допомогою спеціальних ножиць.

Важливий момент: при використанні інших інструментів (Не ножиць) підвищується ймовірність того, то буде пошкоджено захисний шар труби, до того ж, рез буде нерівним. В подальшому це може спровокувати проблеми з надійністю з'єднань і течі.

Щоб ущільнення було якомога якісніше, для штуцера фитинга використовуються кільця ущільнювачів. Щоб уникнути пошкодження цих кілець, трубу потрібно развальцевать за допомогою калібратора.

З'єднання металопластикової труби і фітинга виконується гайкою і затискним хомутом.

Слід враховувати, що перед тим, як виконувати монтаж металопластикової труби, потрібно видалити зсередини труби гострі кромки, що можна зробити за допомогою спеціального обладнання. Якщо на зрізі присутні гострі краї, їх також потрібно видалити, щоб у процесі монтажу вони не пошкодили уплотняющие гумки, оскільки в іншому випадку герметичність буде недостатньою, що призведе до протікання.

Внутрішній гострий край можна видалити заточеним свердлом для робіт по металу, невеликого діаметру, або круглим напилком.

У деяких випадках порізка труб призводить до їх незначній деформації. Щоб повернути трубах форму, можна використовувати калібратор, яким развальцовивается кінець труби, після чого на штуцер одягається фітінг.

Після щільного вирівнювання щодо фітіновой згону, ставиться на місце затискної хомут, закручується гайку фітинга.

Важливий момент: гайку потрібно затягувати обережно, не прикладаючи зайвих зусиль, до появи характерного тріска, який означатиме, що гайка прикручена досить щільно.

Якщо трубу потрібно зігнути під прямим кутом, найкраще використовувати спеціальну пружину, яка не дозволить її перетиснути.

Для монтажу металопластикових труб до поверхні, можна використовувати спеціальні кліпси, представлені різними розмірами для різних типорозмірів труб. Щоб акуратно прокласти трубу по кліпсі, необхідно використовувати розмітку.

Кліпси фіксуються за допомогою дюбелів, шурупів або навіть цвяхів. Труба достатньо легко замикається на кліпси, тому особливих зусиль докладати не потрібно.

Особливості конструкції труб з металопластику

Труби з металопластику відрізняються багатошарової конструкцією - перший, внутрішній шар виготовлений з ущільненого поліетилену, далі йде тслой клею, який з'єднує поліетилен і прошарок алюмінію, фінальним шаром є шар пластику, з'єднаний з алюмінієвим прошарком спеціальним клеєм.

Установка металопластикових труб, загалом, не викликає особливих складнощів, однак, якщо ви хочете, щоб всі роботи були виконані ідеально, краще звернутися до професіоналів.

Співробітники компанії «Світ Ремонту» проведуть демонтаж застарілого трубопроводу, монтаж нових металопластикових труб із застосуванням спеціального обладнання, якісно, в короткі терміни. Готова робота буде експлуатуватися довгі роки без збоїв.


Похожие статьи

 • Монтаж полипропиленовых труб
  Монтаж труб из полипропиленав квартире и доме Полипропилен является современным полимером, относящимся к семейству полиофенов. Полипропиленовые трубы идеальн...
 • Установка канализации
  Монтаж канализации в квартире и доме Канализация является основной системой, которая обеспечивает комфортное и гигиеничное проживание человека. Канализационная система &nda...
 • Замена стояков
  Замена отопительных стояков в квартире Замена стояков отопления, которая часто требует их переноса и является частью технического обслуживания инженерных коммуникаций, явля...
 • Замена труб
  Замена труб в квартире и доме Приветствуем вас на сайте компании «Мир Ремонта». Если вы пришли к нам, значит интересуетесь сантехническими ра...
 • установка батарей
  Монтаж батарей - особенности установки Установка батарей выполняется, в соответствии с типом радиатора и отопления, к примеру, если батарея устанавливается в однотрубное от...