• 3 роки гарантії на всі види робіт
 • Безкоштовна консультація
 • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
 • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
 • Знижка на матеріали
 • (067) 504 18 98
 • (050) 563 32 33
 • (063) 564 57 36
 • info@svit-remonty.com.ua
 •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Поклейка шпалер - клеїмо правильно

  Найменування роботи Од.вим Ціна,грн
1 Поклейка шпалер стіна (вінілові, бамбукові шпалери) м кв от 35
2 Поклейка шпалер стіна (тканинні шпалери) м кв от 45
3 Штукатурка стін до 3 см (Rotband, Start) м кв от 55
4 Штукатурка стель (Rotband, Start) м кв от 60
5 Штукатурка криволінійної поверхні (Rotband, Start) м кв от 70
6 Шпаклівка стін під поклейку шпалер (FinishMultifinish) м кв 40
7 Шпаклівка стін під фарбування (Multifinish) м кв 45
8 Шпаклівка стелі під фарбування (Multifinish) м кв 45
9 Вирівнювання стелі стартовою шпаклівкою (Rotband,Start) м кв 70
10 Грунтовка стін, стель м кв 7
11 Поклейка склополотна на стелю м кв от 20
12 Фарбування водоемульсійною фарбою по штукатурці,шпалерам 2 шари м кв от 25
13 Мінімальне замовлення виконання робіт шт 300

 

Щоб полегшити процес клеєння шпалер, рекомендується застосування наступних інструментів і підручних матеріалів:

 • Шпалерний стіл;
 • Ванночки і валики;
 • Шпалерні ножиці та ножі подвійного різу;
 • Гумовий шпатель з жорсткої гуми.

 

Приготування клейового складу

Однокомнатная квартира с поклеенными обоями

На кожній упаковці з шпалерним клеєм міститься докладна інструкція, якої слід дотримуватися. Однак, вам не завадить кілька порад. Приміром, дуже важливий параметр це в'язкість клею - якщо ви клеїте легкі шпалери, то клей може бути більш рідкий, а для флізелінових шпалер клейовий розчин повинен бути дуже густим.

 

Розкрій шпалер

 

Шпалери кладуться лицьовою стороною на стіл або підлогу, розрізаються на полотна, при цьому довжина полотна буде дорівнювати висоті стіни плюс напуск (10 см).

Важливо враховувати малюнок шпалер - якщо на них знаходиться великий візерунок, його не можна обрізати у верхній частині полотна. При поклейці шпалер з прямокутним візерунком потрібно стежити, щоб він розподілявся уздовж стіни рівномірно, також потрібно уважно стежити за суміщенням візерунка на стиках полотен. Для цього найкраще з'єднати два аркуші разом, поєднавши малюнок. У нелегкій справі поклейки шпалер може допомогти інструкція від виробника на упаковці, яка показує висоту малюнка.

Нанесення клейового розчину

 

Шпалери кладуться на стіл або чисту підлогу «обличчям» вниз, потім на тильну сторону, починаючи з центру, наноситься клей. Дуже важливо наносити рівномірний шар, розрівнюючи клей за допомогою шпателя. Коли клей нанесений, підверніть шпалери - Начальная поклейка обоевна дві третини зверху і на одну третину знизу, так, щоб на згинах шпалер не було зламів, і залиште їх полежати на кілька хвилин.

Деякі шпалери не вимагають попереднього змазування клеєм - про це ви зможете дізнатися з інструкції.

Перед поклейкою нанесіть на стіну вертикальну контрольну лінію, за допомогою схилу. Потім розгорніть шпалери акуратно, щоб не порвати, піднесіть до стіни, розташуйте їх вертикально, притисніть і розгладжуйте, позбавляючись від бульбашок.

Тонкі паперові шпалери клеять внахлест, а починати необхідно завжди від вікна до дверей, при цьому стики шпалер будуть непомітні. Важкі шпалери з вінілу або флізеліну можна наклеювати встик.

Дуже уважно клейте шпалери на кути - не наклеюйте ціле полотно, розріжте його в місці прилягання до кута, приспускаючи на один сантиметр, потім прикладіть решту з іншого боку, поєднавши малюнок. Щоб шви між полотнами краще з'єднувалися, використовуйте валик конічної форми.

Деякі складнощі викликає поклейка шпалер біля розеток і вимикачів. Головне - спочатку їх потрібно обов'язково знеструмити, а потім заклеїти листом шпалер. Коли цей етап виконаний, шпалери на розетках і вимикачах розрізають, відгинають і акуратно очищають від шпалер. Коли шпалери повністю висохли, їх потрібно вирізати за формою розетки або вимикача, встановити захисні панелі.Коридор оклеенный обоями

Щоб обклеїти дверний отвір, потрібно наклеїти шпалери, обрізати зайве з одного боку, наклеїти лист шпалер над дверима і вже після цього приклеювати цілий лист шпалер з іншого боку, залишивши приспуск для рами. При обклеюванні дверних прорізів, також як і вікон і плінтусів, треба з'єднувати встик.

Коли поклейка шпалер закінчена, потрібно ретельно стежити щоб у кімнаті не було протягів, різких перепадів температур, інакше ви можете отримати не красиві стики, зіпсований зовнішній вигляд стін.