• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Шпаклівка стін під ключ

Якщо вам необхідно виконати шпаклівку стін - у вас є два варіанти: спробувати зробити все своїми силами або замовити послугу професійних робітників.

Розповімо коротенько про деякі тонкощі виконання шпаклівки своїми руками.

Перш ніж приступати до шпаклівки, необхідно провести вирівнювання - це поступове заповнення дрібних і великих ямок гіпсовим розчином. Але перед тим, як вирівнювати стіну, переконайтеся, що на ній не залишилося старих покриттів - лаку, фарби, штукатурки. Якщо ж вони є, їх потрібно якомога ретельніше видалити, а якщо на стіні є тріщини, їх потрібно посилити капроновою мережею.

Починати вирівнювання необхідно з великих поверхонь, для яких використовується стартова шпаклювальна суміш. Її перевага полягає у великій зернистості, за рахунок чого її можна накладати великим шаром, приблизно в один сантиметр, не боячись, що вона розтріскається.

Щоб наносити стартову шпаклівку, використовуються шпатель і штукатурне правило, за допомогою якого можна виправляти великі нерівності. В ідеалі, стартову шпаклівку потрібно наносити правилом, оскільки воно дозволяє не тільки наносити велику кількість суміші, але і з легкістю обробляти внутрішні кути.

Після того, як стартова шпаклівка нанесена на стіни, її потрібно остаточно вирівняти правилом, яке не забувати змочувати водою. Далі шпаклівці потрібно дати висохнути, приблизно 12 годин. Про те, що шпаклівка повністю висохла, свідчить відсутність мокрих плям, це означає, що можна наносити фінішний шар.

Коли стартова шпаклівка підсохла, при необхідності, можна зафіксувати капронову сітку, на яку наноситься шар фінішної шпаклівки, який повинен її (сітку) повністю перекрити.

Нанесення фінішної шпаклівки буде набагато простішим, якщо стартова шпаклівка наносилася за правилами. У такому випадку вам потрібно просто наносити шпаклівку тонким шаром, заповнюючи дрібні поглиблення.

Наносити наступний шар шпаклівки потрібно грунтовно, по всій поверхні стіни, а не окремими шматками.

Після висихання шпаклівки на поверхні можуть залишатися невеликі нерівності, які можна усунути шліфувальної сіткою або дрібним шліфувальним папером. Не використовуйте папір на основі матерії.

Шпаклівка стін з гіпсокартону

Якщо ви плануєте шпаклювати поверхню з гіпсокартону - тут все набагато простіше, оскільки на ньому нічого вирівнювати не треба, а просто рівномірно нанести суміш.

Однак, потрібно врахувати важливий момент - спочатку потрібно зашпаклювати стики між листами гіпсокартону, попередньо проклеївши на них серпянку, і вже тільки потім шпаклювати іншу поверхню.

А тепер трохи про вибір шпаклівок - суміші на гіпсоцементній основі придатні для будь-яких оздоблювальних робіт загального значення. Для приміщень зі звичайною вологістю шпаклівки маркуються індексами KR і LR, для підвищеної вологості годиться шпаклівка з індексом VH.

Водяно-дисперсійна шпаклівка, замішана на водяно-полімерній емульсії, продається розфасованою в пластиковій тарі і вже готова до нанесення.

Шпаклівки такого типу рекомендуються новачкам - з ними легко працювати, не потрібно ламати голову, які пропорції витримувати щоб отримати ідеальну консистенцію.

Акрилові шпаклівки відрізняються достоїнствами всіх перерахованих вище, дозволяють створити гладку поверхню, але є один нюанс - на акриловій шпаклівці  дешева фарба буде погано триматися.