• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Фарбування шпалер - різновиди шпалер під фарбування

Шпалери під фарбування, які, як правило, відрізняються структурним покриттям без малюнків, представлені трьома категоріями: паперові, склошпалери і флізелінові.Окрашенные обои в коридоре

У кожного виду є свої переваги і недоліки, проте, всі вони відмінно підходять для фарбування. Традиційно шпалери під фарбування випускаються в білому кольорі, проте можна зустріти і кольорові варіанти: пастельні відтінки рожевого, жовтого, зеленого або блакитного. Шпалери такого кольору можна взагалі не фарбувати, але якщо ви хочете змінити колір, то отримаєте цікавий відтінок.

Паперові шпалери

Зазвичай паперові шпалери випускаються вже просоченими спеціальним водовідштовхувальним складом, який дозволяє зберегти зовнішній вигляд після фарбування. Найпоширеніший різновид паперових шпалер з фактурою у вигляді глибоких хвиль. Такий рельєф виходить методом розташування деревної стружки між шаром основи та декоративного покриття. При цьому структура поверхні буде залежати від розміру фракції стружки. Паперові шпалери відмінно виглядають не тільки на стінах, але і на стелі.

  Флізелінові шпалери

Флізелінові шпалери також складаються з двох шарів: нетканої основи з синтетичного волокна і шару полівінілу. Флізелінова основа з готовим Обои под покраскумалюнком покривається спіненим вінілом, з певним рельєфом, при цьому виворітна сторона залишається гладкою.

Флізелінові шпалери відрізняються вагомою перевагою - з їх допомогою можна згладити дрібні нерівності і тріщини на стінах, замаскувати дрібні недоліки. Не менш важливою перевагою таких шпалер є простота в нанесенні на стіни. Специфіка цих шпалер у тім, що клей потрібно наносити тільки на стіни, а не на шпалери, що спрощує процес поклейки і підгонки.

Фактурна поверхня флізелінових шпалер відмінно підходить під фарбування - якщо для цього ви підберете ідеальний тон, то зможете створити інтер'єр своєї мрії.

Склошпалери

Основою склошпалер є волокниста нитка, до складу якої входить вапно, доломіт, сода і кварцовий пісок. Склошпалери можуть бути одношарові або двошарові - в цьому випадку як нижнього шару використовується папір. Цветные обои под покраску

Фарбувати склошпалери можна акриловою, латексною водоемульсійною фарбою. Цей вид шпалер витримує до 12 перефарбовувань, не втрачаючи при цьому рельєфу. Завдяки такій особливості склошпалери часто використовують в офісах, громадських будівлях.

Коли обрані шпалери, важливо визначитися з типом фарби. Головне правило: для фарбування шпалер використовуються тільки фарби на водній основі, наприклад, водоемульсійна фарба.

Така фарба дозволяє вибрати будь-який відтінок, який найбільше підходить для вашого інтер'єру. Однак, перш ніж приступати до фарбування стін, потренуйтеся виконувати цю маніпуляцію на невеликій ділянці, щоб переконатися, що ви все робите правильно. Це потрібно також для того, щоб упевнитися, що ви вибрали правильний тон фарби.

Цветные стеклообои под покраскуБагато фахівців рекомендують використовувати  латексну фарби для шпалер - вона є екологічно безпечним матеріалом. Однак, використовуючи латексну фарбу, варто пам'ятати, що після відкриття упаковки вона засихає через декілька годин. Тому відразу розведіть її водою і нанесіть на стіну. На стіні ця фарба висохне не раніше трьох діб.

Нанесення грунту перед фарбуванням не потрібно, головне, щоб поверхня була чистою і сухою.