• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

 Монтаж батарей - особливості установки

Установка батарей виконується, відповідно до типу радіатора і опалення,  наприклад, якщо батарея встановлюється в однотрубне опалення, потрібен байпас. Цей елемент дає можливість перекрити ділянку, на якій виникли неполадки, не перекриваючи всю систему.

Відповідно до типу батарей також підбираються з'єднувальні елементи, муфти, ніпелі, куточки.

Для монтажу батарей обов'язково знадобляться запірні вентилі, згони з різьбленням, яке відповідає типу радіаторів, а також втулки, які навертаються на згони.

Якщо планується установка чавунних батарей, обов'язково слід перевірити відповідність кронштейнів типом матеріалу стіни. Щоб з батареї можна було стравлювати повітря, для неї обов'язково потрібен кран Маєвського, який зазвичай йде в комплектації.

Розрахунок місцеположення батарей

Варто знати, що труби, які підводяться до радіаторів, повинні розташовуватися з невеликим ухилом, в бік руху теплоносія.

Якщо робиться строго-горизонтальна прокладка, або ж допущений незначний перекіс, в батареях буде збиратися повітря, яке потрібно буде стравлювати, щоб уникнути пониження температури.

Важливо стежити за тим, щоб центральна вісь батареї співпадала з віссю центру віконного отвору, втім, це необов'язкова рекомендація.

Щоб підвищити продуктивність батареї, на стіні за нею можна приклеїти спеціальний тепло відбиваючий матеріал.

 

Технологія монтажу батарей

Перекривається опалювальний контур, із системи зливається вода, в разі необхідності, із застосуванням насоса.

За допомогою рівня перевіряється батарея, по горизонталі та вертикалі, з пристрою викручуються заглушки, підключається байпас, оснащений вентилем (для однотрубного контуру).

Для двотрубного опалення потрібно зганяння з вентилем, за допомогою якого батарея підключається до системи, далі стики герметизуються клоччям або іншим ущільнювачем.

Якщо є можливість, стики можна зварити.

Важливий момент: поки монтаж не завершений остаточно, з батареї не потрібно знімати
захисну оболонку.

Коли монтаж завершений, необхідно проведення опресування (герметизації), яке може виконати тільки фахівець з відповідним обладнанням.

Загальні поради по установці батарей

В принципі, самостійний монтаж батарей, навіть без наявності певних навичок та спеціалізованого устаткування можливий, якщо не виникне труднощів з самими радіаторами. Наприклад, алюмінієві батареї можна встановлювати без додаткового обладнання, а ось чавунні радіатори важкі не тільки в плані ваги, але й установки, тому встановити їх без застосування зварювання не вийде.

Слід зазначити, що сучасні радіатори можна монтувати практично на будь-яке покриття, навіть з гіпсокартону.

При монтажі батарей важливо також враховувати такі параметри як висота установки батареї над підлогою, дистанція батареї від стіни. За стандартами дистанція від підлоги до нижньої точки батареї повинна бути не менше 5 см, таку ж відстань слід залишити між батареєю і стіною.

При самостійній установці батарей важливо приділяти увагу правильності розрахунків і акуратності.

Якщо Ви не хочете ризикувати дорогим обладнанням, найкраще довірте цей процес професіоналам. Співробітники компанії «Світ Ремонту» мають на руках все необхідне обладнання, яке дозволить провести монтаж батарей швидко і якісно. З будь-яких питань, стосовно монтажу батарей, звертайтесь: +38 (067)504 18 98, +38 (050) 563 32 33, +38 (063) 564 57 36.