• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Монтаж радіусних конструкцій

Монтаж перегородок не здається складним процесом, поки мова не заходить про установку радіусної перегородки - тут розводять руками навіть досвідчені майстри. Але насправді все не так вже й страшно. Розкриємо основні тонкощі монтажу радісних конструкцій.

Підготовка до встановлення конструкції з гіпсокартону полягає в очищенні сміття і всього, що може перешкодити монтажу.

При створенні розмітки для радіусної перегородки важливо нанести лінії на підлозі та стелі так, щоб вони збігалися - тоді конструкція не буде перекошеною. Зробити радіусну розмітку можна, використовуючи готову фігуру, якщо є можливість, з гіпсокартону. Також можна застосувати саморобний циркуль з шурупа, шнурка і олівця, або замінити шнурок відрізком профілю.

Установка напрямних проводиться точно по лінії, яка намічена на підлозі та стелі. Як Ви розумієте, з одного боку профілю потрібно зробити надрізи, щоб надати йому потрібну округлу форму.

Профіль потрібної форми укладається по розмітці і кріпиться через 10-15 сантиметрів дюбелями і шурупами. Наступним етапом є установка такого ж профілю, але на стелі, потім слід закріпити стійки між профілями на стелі та підлозі.

Встановлювати стійки потрібно дуже точно, за допомогою схилу або рівня, дотримуючись кроку при установці по горизонталі в 30 см. Якщо Вам здасться це необхідним, то можна підсилити перегородку дерев'яним брусом, встановленим у вертикальні крайні стійки.

Наступний етап, самий відповідальний - обшивка каркасу листами гіпсокартону. Ця маніпуляція складається з декількох етапів - обшивки одного боку конструкції, прокладки тепло- і звукоізоляційних матеріалів, обшивки зворотного боку перегородки, декоративної обробки.

Щоб зашити фасадну частину перегородки, потрібно зігнути лист гіпсокартону. Щоб спростити собі життя, можна вибрати арочний гіпсокартон, що відрізняється товщиною в 6.5 міліметра, до того ж, армований скловолокном, і згинається дуже легко. Але його недоліком є висока вартість одного аркуша.

Тому можна спробувати прикрутити звичайний гіпсокартон - якщо вам потрібно зігнути тонкий гіпс, необхідно дуже акуратно, без різких рухів, послідовно прикручувати його до готового каркасу. Якщо все виконувати правильно, лист не лопне і прийме потрібну вам форму.

Якщо стоїть завдання прикріпити стандартний гіпсокартон, на ньому з одного боку потрібно послідовно зробити надрізи, але не на всю глибину листа. Тут варто відзначити - чим більше радіус перегородки, тим більше розрізів потрібно буде зробити.

Після того, як надрізи зроблені, притискаємо один край листа до конструкції, кріпимо його, при цьому надрізи повинні дивитися на виворітну сторону. Далі послідовно прикріплюємо лист до конструкції і ретельно шпаклюємо надрізи.

Коли всі ізоляційні матеріали укладені всередину перегородки, таким же чином згинаємо гіпоскартон і обшиваємо іншу сторону конструкції.

Як бачимо, нічого складного у створенні радіусної конструкції немає, але якщо Ви не бажаєте мати справу з гіпсової пилом, втрачати час на споруду конструкцій, компанія «Світ Ремонту» візьме на себе всі турботи, пов'язані з монтажем радісних перегородок.