• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Натяжні стелі під ключ

Натяжні стелі користуються великим попитом у споживачів, причому як в житлових приміщеннях, так і на офісних об'єктах.

Причина такої популярності натяжних стель криється в тому, що вони відрізняються великим списком переваг, про які ми поговоримо трохи нижче.

Установленный натяжной потолокПричина такої популярності натяжних стель криється в тому, що вони Що собою являє натяжна стеля? Це конструкція, що складається з тонкої, міцної плівки з полівінілхлориду, яка фіксується на алюмінієвому або пластиковому каркасі, розташованому на відстані приблизно 4 сантиметри від стелі.

Одне з ключових переваг натяжних стель криється в тому, що їм можна надати яку завгодно форму, в залежності від побажань замовників.

Конструкція натяжних стель відрізняється особливою міцністю, стійкістю до несприятливих факторів, вона проста і зручна в експлуатації й обслуговуванні. Плівка, з якої створюються натяжні стелі, стійка до механічних пошкоджень, вологи, перепадів температур, хімічних реагентів.

За рахунок цих переваг натяжні стелі не втрачають привабливості зовнішнього вигляду дуже довго, а доглядати за ними простіше простого - протирати іноді вологою ганчіркою з миючим засобом. Натяжна стеля не потребує ні фарбування, ні в біленні, як у випадку з традиційним стелею.

За допомогою натяжної стелі можна створити ідеально рівну, гладку поверхню, на якій ви ніколи не побачите патьоків, тріщин, вицвілій фарби та інших дефектів, що псують звичайний стелю.

 

Способи кріплень натяжних стель

Незважаючи на гадану простоту, монтаж натяжних стель - процес досить складний і трудомісткий. До того ж, необхідно правильно вибрати тип кріплення, який буде відповідати особливостям приміщення і забезпечить тривалий термін експлуатації.

Одним з найбільш поширених типів кріплення є гарпунний, для якого потрібно провести точні розрахунки і виміри приміщення. Відповідно до даного кріпленню, коли всі розрахунки проведені, полотно майбутньої стелі кріпиться до багета, на якому вже розташовані з'єднання пазів і гачків. При необхідності, така стеля можна зняти і знову встановити на колишнє місце.

Штапіковий спосіб кріплення передбачає кріплення плівки стелі за допомогою рейок (штапиков). Цей спосіб дозволяє кріпити полотно таким чином, що надалі не знадобиться встановлювати багети.

Клиновий метод – кріплення полотна, попередньо нагрітого, за допомогою спеціальних конусоподібних клинів. Перевага даного методу в тому, що для нього не потрібно

Натяжной потолок с художественной росписью

розраховувати систему кріплень. Цей метод кріплення вибирають для кімнат зі складними елементами декору, оскільки можна підганяти полотно за місцем установки.

 Ще одна перевага клинового кріплення - низька вартість. До недоліків варто віднести неможливість відновити стелю після затоплення.

Якщо ви мрієте створити ідеальний стелю, команда професіоналів з компанії «Світ Ремонту» проведе монтажні роботи по установці натяжних стель, швидко і професійно.

Задавайте будь-які питання, що стосуються натяжних стель, за контактними телефонами на нашому сайті.