• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Ремонт в новобудові під ключ

Придбання квартири в новобудові дає ряд переваг. В першу чергу, ваше житло буде довго радувати свіжістю, новими сучасними ліфтами, технологічними інноваціями.
По-друге, квартири в новобудовах купуються людьми високого достатку, тому ви будете позбавлені від неприємного сусідства.

Комплексний підхід до ремонту квартир в новобудовах

У більшості випадків, квартири в новобудовах виставляються на продаж в стані, непридатному для житла. У кращому випадку, квартира підготовлена для чистової обробки, а в гіршому - перед вами просто бетонна коробка, яка вимагає повного ремонту, починаючи з стяжки, закінчуючи поклейкой шпалер.

Не дивно, що власники квартир в новобудовах вибирають капітальний ремонт «під ключ», який ви можете замовити в компанії «Світ ремонту». Наші співробітники пропонують комплексний підхід до ремонтних робіт, завдяки якому ви зможете повною мірою насолодитися комфортною і затишною обстановкою.

Якщо мова йде про варіанти обробки стін, тут варто враховувати вихідні умови. Наприклад, якщо стіни рівні, не вимагають виготовка і вирівнювання, вартість ремонту буде нижче, можна буде вибрати більш прості оздоблювальні матеріали.

Навпаки, якщо стіни квартири не мають суворої вертикалі, спостерігаються різкі перепади поверхонь, необхідно проводити роботи з вирівнювання. Проведення додаткових робіт, використання більшої кількості будматеріалів призведе до збільшення бюджету на ремонт.

Як заощадити при ремонті квартир в новобудовах?

Після першого відвідування щойно побудованої квартири ви можете відчути легке здивування: як можна створити житловий простір з цієї коробки? Однак, якщо ви довірите справу професіоналам, тут не буде нічого неможливого.

Головне, що потрібно в ремонті новобудов, це планування етапів, і першими етапами будуть чорнові роботи: виконання стяжки, оштукатурювання стін, розводка електрики, установка сантехніки.

Тільки на початковій стадії виникає маса питань: мокру або суху вибрати стяжку, чи потрібно встановлювати теплу підлогу і як краще це зробити? Де буде розташована техніка, до якої потрібно проводити розводку? Тобто, починаючи з самих перших етапів ремонту квартири, потрібно мати уявлення про те, що буде розміщуватися в приміщенні.

Тому, не варто думати, що відмова від дизайн-проекту допоможе заощадити фінанси. Внаслідок такої відмови ви можете зіткнутися з більш глобальними проблемами, наприклад, необхідністю виправлення деяких технічних моментів. В процесі експлуатації житла можуть виникнути такі проблеми, як неможливість переробки електропроводки, а значить, доведеться розводити проводку навісним способом.

Економити на певних етапах розумно, за умови, якщо ця економія обгрунтована.

При співпраці з нашою компанією ви зможете визначити, чи важливий певний етап ремонтних робіт або на ньому можна заощадити, де купити дешевший, але якісний матеріал. Також, наші працівники допоможуть з радою, приміром, які рішення можна застосувати для економії води чи електроенергії.

Квартира у щойно збудованому будинку - житло, яке ви купуєте на довгі роки, для себе і своїх дітей, тому ремонт в квартирі повинен бути професійним, витрати обгрунтованими, а працівники - справжніми знавцями своєї справи.