• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Встановлення умивальника під ключ

Перш ніж перейти до тонкощів установки умивальника, розглянемо основні критерії його вибору.

Спочатку, потрібно визначити розмір умивальника, особливо це важливо для маленької ванної або санвузла. Враховуйте, що відстань від умивальника до стіни має становити не менше 10 сантиметрів, а до іншого сантехнічного обладнання - не менше 20 сантиметрів.

Вибираючи умивальник, звертайте увагу на отвори для установки змішувача - якщо Ви будете ставити окремий змішувач, тоді Вам потрібен умивальник без отвору.

Форма умивальника впливає на способи його кріплення - прямокутні або напівкруглі умивальники, з обтічними формами, можна монтувати до стіни або ставити на спеціальний блок. Круглий або еліпсоїдний умивальник краще врізати в стільницю або ставити на неї зверху.

Встановлення умивальника - основні етапи

Найпопулярніший спосіб кріплення вироби - на стіну за допомогою кронштейна, так зване, приховане кріплення. Спочатку потрібно розмітити стіну в тому місці, де буде монтуватися умивальник.

Оскільки умивальник зазвичай розташовується на висоті 70 сантиметрів від підлоги, на відстані в 80-85 сантиметрів робимо відмітку у вигляді рівної лінії. Від цієї лінії потрібно провести вертикальні лінії, відповідні товщині бортика умивальника. Поєднавши ці лінії, ми отримуємо лінію для кріплення кронштейнів.

Далі потрібно перевернути раковину, визначити в ній місця, де будуть розташовані кронштейни. Після точного визначення, за допомогою дриля висвердлюють отвори, прикручуються кронштейни, встановлюється раковина. Далі потрібно просвердлити отвори для дюбелів, якими буде фіксуватися положення умивальника.

Далі до раковини підводиться злив, ставиться сифон, встановлюється змішувач, проводиться пробний пуск і тест на герметичність.

Дуже поширеною моделлю умивальників є так звані тюльпани, які потрібно встановлювати впритул до стіни.

При установці умивальника- «тюльпана» потрібно враховувати де буде розташовуватися зливний отвір, яке повинне відповідати центру підставки.

Щоб зробити розмітку для кріплення, умивальник потрібно притулити до стіни, відзначити на ній місця, відповідні кріпленням на умивальнику. По розмітці просвердлюємо отвори, поєднуємо кріпильні отвори на умивальнику і дірки в стіні, кріпимо умивальник. Після цього під'єднуємо сифон, відвідна труба якого вставляється в розтруб каналізації.

У деяких випадках використовуються умивальники на напівп'єдесталі - такий варіант можливий, якщо каналізаційні труби заховані в стіні, а зливний відвід розташовується на висоті не менше півметра від підлоги. Такий умивальник ставиться, як звичайно, тільки напівп'єдестал монтується на шпильки.

Якщо Ви збираєтеся встановлювати умивальник, вмонтований в тумбу, спочатку потрібно поставить тумбу, вже в її стільницю встановити умивальник.

Для того, щоб умивальник добре виглядав і працював, ви можете довірити роботи з його встановлення співробітникам компанії «Світ Ремонту».