• 3 года гарантии на все виды работ
  • Бесплатная консультация
  • 70% клиентов обращаются по рекомендации
  • На каждый вид работы - квалифицированные специалисты
  • Скидка на материалы
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Скачать полный прайс | Показать прайс-лист

Підлогові роботи під ключ

Вибір покриття підлоги - процес досить складний, оскільки вам належить підшукати матеріал, який прослужить не один рік. Фахівці в будівельній сфері одностайні в думці, що найкращим матеріалом для підлоги є дерево, яке представлене на ринку різними варіаціями і модифікаціями: цільна дошка з масиву, паркет і паркетна дошка.

Незалежно від матеріалу для підлогового покриття, який ви виберете, фахівці компанії «Світ ремонту» встановлять його максимально швидко і з дотриманням всіх технологічних особливостей.

Переваги підлогових матеріалів

Найдорожчим і найякіснішим покриттям підлоги є дошка з масиву дерева. Однак висока ціна цього матеріалу цілком виправдана значним списком достоїнств.

По-перше, цей матеріал дуже гарний, екологічно безпечний і, до того ж, він відмінно зберігає тепло. Завдяки цій особливості ви зможете заощадити фінанси на теплоізоляцію. Важливо відзначити, що масив дерева не вкладається в приміщеннях, де планується сезонне проживання.

Також відзначимо, що дерево є відмінним захистом від шумів, а значить, у вашій квартирі завжди буде тихо і затишно.

Паркет це досить поширене, естетичне і якісне покриття, яке являє собою комплект з дерев'яних планок, з'єднаних між собою впритул. Асортимент паркету дуже різноманітний, так як і ціна на цей матеріал. Недоліком цього матеріалу є низька ступінь стійкості до вологи.

Паркетна дошка є найдоступнішим матеріалом, який відрізняється практичністю і високим рівнем міцності. На відміну від паркету, паркетна дошка відмінно витримує зміни температури і вологості. Але варто пам'ятати, що шліфувати паркетну дошку можна тільки кілька разів.

Існує також ламінат - покриття, досить практичне, міцне і стійке до різних агресивних факторів. Сучасні види ламінату по естетичним властивостям практично не поступаються паркетній дошці, а за характеристиками міцності навіть перевершують її.

Багато виробників домоглися дуже точної імітації натуральної поверхні дерева, завдяки використанню спеціальних технологій, нанесення тріщин і зазубрин, фасок по периметру.

Залежно від того, який тип підлогового покриття ви виберете, варто пам'ятати деякі правила підлогових робіт.

Будь-які підлогові роботи з паркетом повинні проводитися на фінальній стадії ремонту приміщення, коли вже закінчені всі процеси, пов'язані з підвищеною вологістю, повністю висохли стяжка, штукатурка і шпаклівка, наклеєні шпалери, покладена плитка.

Перед укладанням паркет необхідно витримати в квартирі не менше двох тижнів, в упаковці, що не роздрукована.

Коли виконуються підлогові роботи з укладання паркету, паркетної масивної дошки або ламінату, необхідно залишати зазор 10-15 мм по периметру приміщення, щоб компенсувати лінійні розширення покриття при змінах вологості.

Коли укладається фанера для паркету або паркетної дошки, вона настилається квадратами 500х500 мм, в порядку шахів, фіксується клеєм і саморізами в п'яти точках.

Важливо пам'ятати, що перед укладанням ламінату необхідно постелити коркову підкладку - це потрібно для додаткової шумоізоляції та теплоізоляції.

Також пробкова підкладка дозволяє вирівняти підлогу, що надалі позитивно позначиться на експлуатації ламінату, дозволить уникнути перекосів і деформацій покриття. Якщо залишити підлогу нерівною, то при ходьбі ламінат буде зміщуватися і скрипіти - підкладка допоможе уникнути цього.