• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Вирівнювання стін гіпсокартоном і штукатуркою

Вирівнювання стін є невід'ємним етапом ремонту приміщення, необхідним для нанесення декоративного оздоблення.

Першим етапом вирівнювання стін є нанесення грунтівки, для чого можуть застосовуватися спеціальні розчини, а можна використовувати звичайну воду, якою слід окропити стіни. Зволоження стіни необхідно для того, щоб волога з штукатурки відразу не вбиралася в її поверхню.

Особливості штукатурення

Далі йде етап штукатурки стіни, яка наноситься на поверхню в три шари - обризг, грунтівка і накривка.

Під обризгом мається на увазі штукатурний розчин рідкої консистенції, який наносять на голу стіну за допомогою спеціального ковшоподібного інструменту. Наносити рідку штукатурку потрібно з деяким зусиллям, щоб вона проникла у всі отвори і щілини.
Штукатурка та шпаклівка

Другий шар, грунтівка, є самим товстим, який, як правило, наноситься в кілька етапів. Для грунту штукатурка замішується круто, з великим вмістом піску.

Якщо метою грунтівки було повне вирівнювання значних нерівностей, то накривка використовується як шліфувальний шар.

Щобприготувати суміш для цього шару застосовується дуже дрібний пісок, а готову суміш наносять на стіну круговими рухами, неначе втираючи її в поверхню.

Після того, як штукатурка остаточно підсохла, можна приступати до грунтівки і шпаклівки. Коли шар ґрунту завдано, потрібно дати стіні висохнути п'ять-шість годин, після чого можна переходити до етапу остаточного вирівнювання за допомогою шпаклівки.

Важливо відзначити, що шпаклівка наноситься в два заходи - перший вирівнюючий шар товщий, а другий, шліфувальний, приховує дрібні нерівності, тому повинен бути тонким.

Слід також зазначити, що шпаклівка стін необхідна тільки, якщо Ви плануєте їх фарбувати або клеїти шпалери. Якщо стіни будуть покриватися декоративним покриттям, наприклад, плиткою або панелями, шпаклівка не є обов'язковим етапом.

Штукатурка и шпаклевка

Використовуємо гіпсокартон

У тому випадку, якщо нерівності на стінах дуже великі, щоб приховати їх шпаклівкою, необхідна установка гіпсокартону.

Першим етапом є зведення каркаса з оцинкованого профілю, при цьому застосовуються профілі різної форми та виду. Спочатку на підлозі, стелі і сусіднім стінам встановлюються профілі, які центральною частиною спираються на поверхню, фіксуються дюбелями.

У готової конструкції встановлюються вертикальні перемички з CD профілю, на який будуть спиратися листи гіпсокартону. Профілі кріпляться до стіни крайками, а широкою гранню до кімнати, для фіксації профілів можна використовувати спеціальні шурупи, за допомогою яких легко проробляти отвори.

Між профілями повинна бути відстань приблизно в 600 мм - відстань від центру, а не від краю профілю. Щоб надати каркасу надійності, використовуються оцинковані смуги з ребрами жорсткості, які згинаються у вигляді літери «П» і кріпляться на стіну під кожним профілем, розташованим вертикально, їх краї прикручують до профілю.

На готовий каркас прикручуються листи гіпсокартону, для чого використовуються 35 мм шурупи з розжареного заліза. В ідеалі їх потрібно вкручувати за допомогою шуруповерта, оскільки так простіше всього втопити капелюшки у рівень. Проміжок між шурупами повинен становити
10-15 сантиметрів, по центру і по периметру аркуша.

Якщо потрібно заповнити проміжок, куди не стає цілий лист гіпсокартону, з нього потрібно вирізати відповідний шматок. Зробити це можна звичайним будівельним ножем - папір розрізається, потім лист переламується, після чого папір розрізається на іншій стороні.

Щоб позбутися зайвих проблем і заощадити час, ви можете замовити вирівнювання стін в компанії «Світ Ремонту». Співробітники нашої компанії мають належні навички та досвід в даній сфері, працюють тільки з кращим обладнанням.