• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Встановлення пральної машини - основні особливості

Підключення пральної машини процес досить складний, що вимагає кваліфікованого під'єднання до системи водопроводу, електричної мережі. Наслідки неправильного підключення можуть бути дуже сумними, тому установка пральної машини не повинна проводитися людьми без належного досвіду і кваліфікації.

Перше з чого починається установка пральної машини - з її розпакування, зняття всіх транспортувальних болтів і фіксаторів. Далі потрібно обов'язково перевірити пральну машину на відсутність дефектів.

Наступним етапом буде підведення до пральної машини води із системи холодного водопостачання. Якщо у Вас є гнучка підводка, то до зливного бачка під'єднується кульовий кран або трійник з кутовим краном. При відсутності гнучкої підводки, водовідведення ставиться на жорсткі труби, з подальшим підключенням крана.

Підключення крана і пральної машини виконується за допомогою шланга, який входить в комплект поставки пральної машини.

Наступний етап - налагодження системи зливу. Найпростіше встановити злив на край ванни, однак злив буде надійніше, якщо підключити до каналізації трійник або сифон з відведенням для зливного шланга.

Далі необхідно підключити електрику - встановлюється розетка, обов'язково із заземленням, від щита тягнеться окрема лінія. Це повинна виконувати людина, яка добре розбирається в електротехніці.

Останнім етапом є виставлення машини по рівню. Щоб перевірити правильність підключення, потрібно провести пробне прання - без білизни, з невеликою кількістю прального порошку.

Особливості вибору пральної машини

Основне питання, яке хвилює покупців - з фронтальним або верхнім завантаженням вибирати машину. Відразу відзначимо, що тип завантаження ніяк не впливає на надійність. Вибирати варіант завантаження потрібно, виходячи з особливостей планування та особистих уподобань.
Як правило, машину з вертикальним завантаженням потрібно придбати, коли спостерігається брак простору, оскільки такі машини більш компактні і їх можна легко встановити навіть в маленькій ванній кімнаті. Оскільки пральна машина завантажується зверху, і на верхній панелі розташовані всі індикатори і ручки, в маленькому просторі у вас не буде проблем з обслуговуванням пральної машини.

Пральні машини з фронтальним типом завантаження достатньо громіздкі, тому вони найкраще виглядають в просторих ванних кімнатах.

Звичайно, сьогодні на ринку представлені дуже компактні моделі, наприклад, бренду Candy, який випускає машини глибиною до 32 сантиметрів.

Представлено пральні машини, які встановлюються під раковину. Однак, до таких машин висуваються жорсткі вимоги до вібрації, протипожежності, охолодження.

Важливо також звертати увагу на максимальне завантаження - якщо Ви вибираєте машину для сім'ї з трьох-чотирьох чоловік, тоді вам буде достатньо п'яти кілограм. Для більшої родини потрібно машина із завантаженням від п'яти кілограм і більше.