• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

 Встановлення вікон і дверей під ключ

Вікна та двері встановлюються в будь-якому приміщенні в першу чергу, оскільки без них неможливо собі уявити роботу і відпочинок. Складно переоцінити значення коректної установки вікон і дверей - будь-які помилки, які були допущені в процесі монтажу, через час обернуться скрипом і розгерметизацією віконних рам, перекосом дверного полотна, виходом з ладу фурнітури.


Компанія «Світ Ремонту» пропонує послуги установки вікон, дерев'яних і металопластикових, дверей (вхідних, міжкімнатних), які будуть виконані максимально оперативно, із застосуванням високоякісних комплектуючих.

Особливості технології установки вікон

Якщо вікна встановлюються на місце старих віконних рам, першим етапом є демонтаж старих вікон, потім, знімаються стулки з нових вікон. У деяких випадках можливий монтаж вікон без зняття стулок, це так звана установка без розпакечування.

Із зовнішнього боку віконного профілю знімається захисна плівка, на раму кріпляться кріпильні елементи, а на зовнішню сторону рами встановлюється ущільнювальна стрічка.

Далі найважливіший етап - установка вікна в проріз, вирівнювання його по рівню за допомогою клинів. Коли рама виставлена по горизонтальній і вертикальній площині, здійснюється кріплення на анкерні пластини або дюбеля. Дуже важливо в процесі установки постійно перевіряти рівень рами, щоб вона не перекосилась.

Після видалення настановних клинів навішуються стулки (якщо вони були зняті), кріпиться фурнітура, доводяться всі механізми. Фінальним етапом є герметизація шва монтажною піною. За бажанням замовника після установки віконного пакета монтуються відкоси, відливи і підвіконня.

Тонкощі технології установки дверей

Варто відзначити, що в ідеалі встановлюються відразу всі двері, і вхідні, і міжкімнатні.

Насамперед потрібно підготувати дверний отвір, позбавити його від сміття, яке може перешкодити встановленню. Далі монтується дверна коробка і поріг, фіксується дверне полотно. Обов'язково потрібно перевірити, як відчиняються двері, чи не зачіпає вона дверну коробку. Дуже важливо виставляти дверне полотно точно за рівнем, оскільки його перекіс призведе до виходу з ладу фурнітури.

Особливості установки міжкімнатних дверей

Перший етап - збирається і монтується дверна коробка, яку потрібно виставляти точно за рівнем і фіксувати в трьох місцях, які пізніше закриються петлями.

Перевіряється відповідність розмірів дверного полотна і коробки. Наличник, вирізаний під кутом в 45 градусів, прибивається цвяхами без капелюшків до дверної коробки, під кутом 20-30 градусів. Встановлюється дверна ручка на висоті одного метра від нижнього краю полотна.

Якщо це передбачено конструкцією, в полотно встановлюється скло, при цьому дуже важливо ретельно загерметизувати його, щоб воно не деренчало, коли двері будуть відкриватися.

Всі ці роботи, незалежно від конструкції вибраних вами дверей (орні, розсувні, складні, рамкові, щитові), швидко і якісно виконають співробітники компанії «Світ Ремонту».

Якщо ви хочете замовити установку вікон і дверей, звертайтеся за телефонами +38 (067)504 18 98, +38 (050) 563 32 33, +38 (063) 564 57 36.