• 3 роки гарантії на всі види робіт
  • Безкоштовна консультація
  • 70% клієнтів звертаються за рекомендацією
  • На кожен вид роботи - кваліфіковані фахівці
  • Знижка на матеріали
  • (067) 504 18 98
  • (050) 563 32 33
  • (063) 564 57 36
  • info@svit-remonty.com.ua
  •  

Завантажити повний прайс | Показати прайс-лист

Установка багаторівневої стелі

Многоуровневый потолок

Усім нам хочеться створити унікальний, незвичайний інтер'єр, в якому було б затишно і комфортно. Важливим елементом інтер'єру, який дуже впливає на його естетику, є стеля - якщо підійти до її дизайну з певною часткою фантазії, можна додати інтер'єру особливого витонченості. Великою популярністю сьогодні користуються багаторівневі стелі, до монтажу яких пред'являються особливі вимоги.

Особливості установки багаторівневих стель

Якщо планування вашої квартири припускає поділ простору на кілька зон, цю особливість можна обіграти за допомогою стелі - створивши перепади по висоті, встановивши контрастну підсвітку, або ж за допомогою різних кольорів.

Відмінно виглядають акценти на стелі у вітальні, яку можна розділити на обідню і робочу зону.

Найпростішим варіантом багаторівневої гіпсокартонної стелі є дворівневий, для якого по периметру кімнати надбудовується рівень. Стелю можна зробити з простими уступами або ж з нішами для прихованого підсвічування, яка додасть інтер'єру особливого шику.

Для трирівневої стелі по периметру надбудовуються два рівня, при цьому конструкція кожного шару повинна бути додатково посилена.

Рівні на стелі можна виділити за допомогою різних фарб або світлодіодного підсвічування, що буде виглядати дуже екстравагантно.

Важливо відзначити, що встановлювати криволінійні багаторівневі стелі набагато складніше, ніж звичайні стелі з прямими контурами. Основна складність полягає в нанесенні точної розмітки, по якій будуть проходити вигини та кола.

Переваги багаторівневих стель

Якщо Ви вибрали для оформлення кімнати багаторівневустеля з гіпсокартону, Ви отримуєте масу переваг.

У першу чергу, варто відзначити зручність і швидкість виконання роботи. Приблизно через два дні стеля з кількома рівнями буде готова до обробки.

Багаторівнева стеля дозволяє змінити геометрію кімнати, візуально збільшити простір, зробити приміщення більш затишним і комфортним для відпочинку.

Дуже важливою особливістю багаторівневих стель є здатність замаскувати комунікації, електропроводку, вентиляційні системи, а також різні дефекти на поверхні.

За допомогою багаторівневої стелі у Вас з'явиться можливість перетворити свою квартиру в студію, про яку Ви давно мріяли, створити функціональні зони, наприклад, ігрову і для відпочинку. Цей варіант прийнятний для квартир, де не передбачено монтаж перегородок.

При установці багаторівневої стелі Ви зможете створити оригінальну систему підсвічування за допомогою світлодіодних лампочок, точкових світильників та світлодіодних стрічок. Використання цих освітлювальних приладів на звичайній стелі не дасть настільки сильного декоративного ефекту.

За співвідношенням ціни і якості багаторівневі гіпсокартонні стелі зараховані до лідерів даної категорії. До того ж, гіпсокартон є міцним, довговічним і екологічно чистим матеріалом, так що за невелику ціну Ви отримуєте масу переваг.

Майстри компанії «Світ Ремонту» виконають монтаж багаторівневих стель будь-якої складності, відповідно до Ваших побажань.